Pokazy fajerwerków cieszą się wielką popularnością wśród widzów na każdym wydarzeniu.

Pełne wielobarwnych efektów zjawiskowe pokazy fajerwerków cieszą się wielką popularnością wśród widzów na każdym wydarzeniu.

Firma PiroArt.pl z oddziałem zlokalizowanym w Poznaniu, od ponad 20 lat realizuje różnego rodzaju widowiska pirotechniczne na terenie całej Polski. Swoimi pokazami petard uświetnialiśmy takie imprezy jak oficjalne Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej, dni miast i gmin, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, koncerty gwiazd, zabawy sylwestrowe i jubileusze znanych firm.

pokazy fajererwerków

Czym wyróżniają się nasze pokazy sztucznych ogni?

Przede wszystkim starannie dobranymi efektami. Organizując dopracowane w najmniejszych szczegółach pokazy sztucznych ogni, stale współpracujemy z 10 najlepszymi importerami fajerwerków w Polsce i Europie. Daje nam to swobodę w projektowaniu niezwykłych widowisk. Decydując się na nasz pokaz, na niebie mogą rozbłysnąć, chociażby takie sztuczne ognie jak srebrne palmy, różnokolorowe peonie, ogromne fale z migoczącymi iskrami oraz finałowe serie brokatowych i złotych koron. W naszej ofercie nie brakuje też wachlarzy i min podkreślających synchronizację z muzyką oraz sekwencji rzymskich ogni i single shotów.

Wszystkie widowiska kontrolujemy za pomocą jednego z najnowocześniejszych systemów do pirotechniki niemieckiej marki PYROTRONIX. System ten zapewnia nam m.in. bezprzewodową łączność do 2000m, dokładność 1/100 sek., pełną synchronizację z muzyką, 4800 unikalnie zaprogramowanych kanałów, 300 niezależnych pozycji do przeprowadzenia pokazu. Ponadto dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym do przeprowadzenia nawet najbardziej wymagających realizacji.

Dlaczego warto zdecydować się na nasz pokaz fajerwerków?

Bezpieczeństwo pokazu z wykorzystaniem sztucznych ogni jest dla nas najważniejsze. Współpraca z naszymi przeszkolonymi pirotechnikami gwarantuje najwyższy poziom organizowanych przedstawień. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach i dużych wydarzeniach międzynarodowych z branży pirotechnicznej. Posiadamy niezbędne zezwolenie Wojewody Zachodniopomorskiego na używanie materiałów wybuchowych  przeznaczonych do użytku cywilnego w zakresie wykonywania pokazów pirotechnicznych. Dodatkowo nasza działalność zabezpieczona jest polisą OC.

W cenie widowiska zapewniamy wszelkie formalności związane z organizacją pokazu fajerwerków. W przypadku wydarzeń o statusie imprezy masowej przygotowujemy także niezbędną dokumentację dla Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Biura Zarządzania Kryzysowego.

fajerwerki

Przedstawiona przez nas oferta oparta jest o materiały najwyższej jakości. Do realizacji naszych pokazów wykorzystujemy wyłącznie fajerwerki pochodzące od sprawdzonych, znanych na rynku producentów. Dokładny kosztorys opracowany zostaje na podstawie oględzin miejsca imprezy. Kompleksowo realizujemy każdy pomysł dostosowany do indywidualnych wymagań klienta. Zapraszamy do kontaktu, PiroArt.pl